KONTAKT  
MENU

Pomóż nam...


Jak pomóc dziecku niepełnosprawnemu jeśli rodzic nie jest w stanie pokryć kosztów rehabilitacji, długotrwałego leczenia, bądź wyjazdu integracyjnego? Jak pogodzić się z myślą, że dziecko ma szansę na wyzdrowienie lecz rodzicom brak na to funduszy? Jak dziecku wytłumaczyć tą bolesną prawdę?

A może jednak nie trzeba?

Może właśnie Twoja pomoc stanie się ziarenkiem nadziei na wyzdrowienie, zatrzymanie postępującej niepełnosprawności bądź podarowanie odrobiny radości naszym podopiecznym?

Jeśli popierają Państwo naszą działalność, mają otwarte i wrażliwe serca na problemy osób niepełnosprawnych to prosimy o wsparcie, za które będziemy bardzo wdzięczni.

Możliwości jest wiele, wybór należy do Państwa, obojętnie jaki on będzie...

Dziękujemy!!!


1. WPŁATA NA KONTO
2. ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM
3. ZOSTAŃ SPONSOREM
4. UMIEŚĆ NASZ BANER NA SWOJEJ STRONIE WWWPoleć nasza stronę innym, nawet 1 złotówka może zwiększyć nadzieje naszych dzieci na lepsze jutro…


1. WPŁATA NA KONTO

Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół
Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „OGNIK”
ul. Krakowska 16
47-100 STRZELCE OPOLSKIE


Tel. kom. +48 664 736 882
E-mail: stowarzyszenie_ognik@interia.pl

Cele statutowe można wspierać wnosząc dobrowolne wpłaty na konto:

Bank Spółdzielczy Krapkowice Oddział Strzelce Opolskie
60 8884 1030 2004 0001 0911 0001

Dziękujemy!!!


2. ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

Jeśli masz czas i chcesz się zaangażować w pomoc osobom niepełnosprawnym, zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury wysyłając e-maila na adres: stowarzyszenie_ognik@interia.pl

Dziękujemy!!!


3. ZOSTAŃ SPONSOREM

Przyłącz się do nas! Daj swojej firmie szansę zostania Sponsorem Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „OGNIK”. Strona internetowa Stowarzyszenia dopiero powstała, ale zainteresowanie nią jest duże i na pewno będzie rosło. Nasza propozycja dotyczy umieszczania bannerów reklamowych Państwa firm na naszej stronie.

Jakie korzyści dla firm?

Dzięki informacji w lokalnej prasie oraz na stronie Miejskiego Serwisu Internetowego Strzelce Opolskie zainteresowanie serwisem internetowym Stowarzyszenia „OGNIK” będzie jeszcze większe, co również przyczyni się do częstszych wizyt na stronach reklamodawców.

Dziękujemy!!!


© Ognik 2007 :: projekt i wykonanie Adrian Kastura :: http://ognik.strzelceopolskie.pl ver. 4.01 :: Admin
4866